پیام

جزییات آخرین وضعیت مبتلایان به کووید ۱۹ در استان/گچساران وضعیت قرمز و بویراحمد در وضعیت هشدار

    جزییات آخرین وضعیت مبتلایان به کووید ۱۹ در استان/گچساران وضعیت قرمز و بویراحمد در وضعیت هشدار

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: امروز 179 جواب از آزمایشگاه یاسوج دریافت شد که ٩٠ درصد موارد مثبت در شهرستان‌هاي بويراحمد و گچساران بود

ندای کهگیلویه و بویراحمد: پرویز يزدان‌پناه گفت: در بیست و نهمین روز از تیرماه، 210 بیمار در بیمارستان های استان بستری و تحت درمان اند که از این تعداد 86 نفر مبتلای قطعی هستند.
به گزارش ندای ک ب ؛ یزدان‌پناه با اشاره به اینکه 9 بیمار كرونايي نیز در بخش آی سی یو بيمارستان‌هاي استان بستری و 6 بیمار اینتوبه مي باشند، عنوان کرد: تعداد بهبود یافتگان بیماران کرونایی کهگیلویه و بویراحمد تاکنون 1934 مورد گزارش شده است.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج افزود: در شهرستان های گچساران و بویراحمد شمار مبتلایان افزایش زیادی داشته که گچساران وضعیت قرمز و بویراحمد در وضعیت هشدار است و نیز شهرستان های بهمئی و کهگیلویه باید توجه ویژه ای داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه وضعیت استان از هشدار به سمت قرمز است، خاطر نشان کرد: با ورود استان به پیک بیماری، بی شک نیاز بیماران به بستری و خدمات ویژه آی سی یو نیز افزایش خواهد داشت.
دکتر یزدان پناه عنوان کرد: رعایت فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک، پرهیز از سفرهای غیر ضرور و سایر پروتکل های بهداشتی در حال حاضر تنها راه کنترل این بیماری و پیشگیری از شیوع بیشتر آن است.

 

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/m7EWi

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0