گچساران و باشت

پایان تلخ زندگی راننده لودر در شهرستان باشت+تصویر

پایان تلخ زندگی راننده لودر در شهرستان باشت+تصویر

راننده یک دستگاه لودر که در منطقه شلالدان شهرستان باشت مشغول به کار بود بر اثر سقوط به دره جان خود را از دست داد

ندای کهگیلویه و بویراحمد:روز گذشته راننده یک دستگاه لودر که در منطقه شلالدان شهرستان باشت مشغول به کار بود بر اثر سقوط به دره جان خود را از دست داد.

 

سرپرست شبکه بهداشت ودرمان شهرستان باشت گفت:  بعد از ظهر پنجشنبه(۲۶ تیرماه)یک دستگاه لودر هنگام عملیات راه سازی در منطقه شلال دان از توابع بخش بوستان در شهرستان باشت به دره سقوط کرد و راننده آن جان باخت. 


رضا احمدی با بیان اینکه پس از تماس بامرکز پیام، نیرو‌های اورژانس ۱۱۵ دوراهی باشت (کته) با یک دستگاه آمبولانس به همراه دو تکنسین به نام‌های احسان رضایی و بهنام کریمی به محل حادثه اعزام شدند، اضافه کرد: دو تیم امداد و نجات هلال احمر پایگاه شهید قره قانی شلالدان با یک دستگاه آمبولانس به محل اعزام شدند که پس از یک ساعت عملیات امداد و نجات، جسد متوفی را از کابین لودر بیرون آوردند و به سردخانه شهرداری باشت انتقال دادند.

 
 
لینک کوتاه : http://n-kb.ir/m4ZYa

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 4

یک سال قبل کاربر میهمان

خدا رحمتش کنه


یک سال قبل م.مردانی

خدا رحمتش کنه ...از خدای بزرگ میخام به خانوادش صبر بده...


یک سال قبل حاج محمداصفــــهانی

سلام وخداقوت،وقتتان بخیــر خواهشا،درصورت امکان،از از رودخانه ای که پل عبداللهی،بررویش واقع است،همچنین بی بی حکیمه،بوســـتان وامامزاده جعفـر،گزارش وعکس تهیه کنید،37سال پیش، افتخارحضوردراین مناطق بهشتی راداشتم،مردمانی ازجنس بلور وعطر گــل، یادش بخیر سپـــاسگزارم،ومن ا....توفیــــق.


یک سال قبل گچساران

خدارحمتش کنه وصبروطاقت بده به خانوادش


اخبار سراسری