مجموع اعتبارات ملی و استانی شهرستان چرام ۵۰ میلیارد تومان است/۴ خطه کردن جاده چرام به دهدشت و اتمام ساختمان فرمانداری تا پایان سال

خبرنگار ندای کهگیلویه و بویراحمد

در جلسه برنامه ریزی شهرستان چرام مطرح شد:چهار بانده شده جاده چرام دهدشت واتمام ساختمان فرمانداری تا پایان امسال باید به وقوع بپیوندد

مجموع اعتبارات ملی و استانی شهرستان چرام ۵۰ میلیارد تومان است/۴ خطه کردن جاده چرام به دهدشت و اتمام ساختمان فرمانداری تا پایان سال

ندای کهگیلویه و بویراحمد:نشست شورای برنامه ریزی چرام 
عصر روز دوشنبه بیست و سوم تیر ماه جلسه شورای برنامه ریزی با حضور معاون برنامه و بودجه استان وفرماندار چرام ومدیران مجموعه های مختلف اداری وسازمانی در سالن جلسات شبکه بهداشت ودرمان چرام برگزار گردید. 
در این نشست فرماندار چرام عنوان نمود که 51 میلیارد تومان اعتبار برای شهرستان چرام تخصیص یافت. 
علی شهابی معاونت برنامه ریزی و بودجه اینگونه اظهار داشت که اعتبارات چرام 26 میلیارد است و علاوه بر این اعتبار 4 پروژه ملی که مجموع اعتبارات این چهار پروژه برابر با کل اعتبارات استانی می باشد. 
وی در ادامه افزود :
_ برای جاده آب حیات 15 میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته است و دولت این اعتبارات را بصورت نقدی در نظر گرفته و نگاه ویژه ایی به طرح های نیمه تمام دارد. 
وی در خصوص اعتبارات ملی افزود :
_ اعتبار ملی طرح ها در چرام بالغ بر 25 میلیارد می باشد که با اعتبارات استانی مجموعا 50 میلیارد تومان اعتبار است که بسیار امید بخش بوده و عدد قابل توجه ای می باشد. 
وی همچنین عنوان داشت :
_ رویکرد دولت اتمام پروژه ها و طرح های نیمه تمام است و پیش بینی می کنیم تخصیص ها بیش از هفتاد درصد باشد. 
شهابی در ادامه بیان داشت :
_ از 21 پروژه که به تهران ارسال شده دو طرح از آن شهرستان چرام است که امسال باید به اتمام برسد چهار خطه کردن جاده چرام دهدشت واتمام ساختمان فرمانداری که تا پایان سال باید انجام بگیرد وجزو کارنامه همین دولت تلقی می گردد. 
وی ابراز نمود که پروژه های جدید در دستور کار دولت نیست اما اگر دستگاهی بتواند 50 درصد اعتبار هر پروژه ایی را تامین نماید از نظر دولت منعی ندارد. 
وی تاکید کرد مدیران شهرستان پیگیر پروژه های خود از مدیران استانی باشند و بر حسن اجرای آن دقت کنند چرا که حدود چهارصد نیرو از این راه امرار معاش می کنند و 22 میلیارد حقوق این افراد است و اگر نیرویی حقوق بگیرد اما در اداره پشت میز بنشینید زیبنده نیست.لینک کوتاه: n-kb.ir/Lp46S

نظرات کاربران 0 نظر    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    کلیه حقوق این سایت متعلق به خبرگزاری ندای کهگیلویه و بویراحمد می باشد
    استفاده از آن فقط با ذکر منبع بلا مانع است.

    طراحی و توسعه : شرکت گیتی نگار فرداد