اخبار استان

تمدید مهلت اظهار نامه مالیاتی در کهگیلویه وبویراحمد

تمدید مهلت اظهار نامه مالیاتی در کهگیلویه وبویراحمد

مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مهلت اظهارنامه مالیات عملکرد ۹۸ فعالان اقتصادی این استان به مدت ۲ ماه دیگر تمدید شد.

ندای کهگیلویه وبویراحمد:مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مهلت اظهارنامه مالیات عملکرد ۹۸ فعالان اقتصادی این استان به مدت ۲ ماه دیگر تمدید شد.

محمدعلی غفاری، مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: این طرح به منظور رفاه حال مودیان در شرایط کرونا اجرا می شود.
وی بیان کرد: در این طرح مهلت ارائه اظهارنامه اشخاص حقیقی از ۳۱ خرداد به ۳۱ مرداد و اشخاص حقوقی و املاک اجاره‌ای از ۳۱ تیر به ۳۱ شهریور تمدید شده است.
غفاری افزود: سامانه‌هایی برای خدمات غیر حضوری مودیان و در راستای رعایت پروتکل بهداشتی نیز راه‌اندازی شده است.
مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ثبت اظهارنامه مالیاتی، داشتن دفتر روزنامه، دفتر کل و اسناد معتبر مشمول بخشودگی جرایم و معافیت‌های مالیاتی می شود.
وی تصریح کرد: اجرای طرح جامع مالیاتی و هوشمندسازی مالیات گام دیگری از خدمات آنلاین به مودیان مالیاتی است که از طریق ثبت ابلاغ الکترونیکی اوراق مالیاتی فراهم شده است.
غفاری اضافه کرد: اجرای این طرح علاوه بر سهولت در کار فعالان اقتصادی باعث ارتقا ارائه خدمات متقابل نیز می‌شود.
مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: با توجه به اجرای سراسری طرح ابلاغ الکترونیک اوراق مالیاتی مودیان مالیاتی باید در اسرع وقت با مراجعه به سامانه tax.gov.ir به فعال کردن ابلاغ الکترونیک با استفاده از رمز عبور شخصی اقدام کنند.
وی جلوگیری از مراجعه حضوری، کاهش هزینه ها، صرفه‌جویی در وقت و دریافت اوراق مالیاتی به صورت هوشمند و مطمئن را از جمله مزایای این طرح اعلام کرد.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/Ds6m8

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری