اشتباه شورای شهر چرام

خبرنگار ندای کهگیلویه و بویر احمد

عزل شهردار نوری زاده یکی از اشتباهات فاحش شورای شهر چرام می باشد

اشتباه شورای شهر چرام

اشتباه فاحش شورای شهر چرام 
در کار آیی و توانمندی مهندس نوری زاده هیچ شک و شبهه ایی نیست و کمتر کسی می تواند برای یک شهر آگاه تر از شهردار عزل شده چرام بیابد و در یک کلام می توان گفت شورای شهر چرام یکی از اشتباهات فاحش خودرا مرتکب شده است. 
در این که نوری زاده یک دنده ولجباز است همه متفق هستند و شاید دلیل اصلی برکناری او هم همین باشد و گرنه چه دلیل قانع کننده ایی می شود برشمرد که شهردار فاقد آن و چه ضعفی بر وی مستتر است که ما و مردم از آن بی اطلاع هستند کسی که در المان شهری کارشناس مبرز وتوانایی است و بخوبی در مدت زمان تصدی شهرداری کار آمدی و توانمندی خودرا اثبات کرده است. 
نوری زاده در ایام سپری شده بار سنگین مالی که بردوش شهرداری بود برداشته و ضرری را که کارکنان شهرداری از قبل آن آسیب می دیدند تا حدود زیادی برطرف نمود یعنی با تعامل ورایزنی های متوالی در وزارت کشور و گرفتن اعتبارات متعدد از استانداری و دیگر جاهای کشور این بار سنگین را سبک نمود و توانست حقوق ومزایای کارکنان را که نزدیک به یکسال بود پرداخت نمی شد به روز نماید و این یعنی توانایی وتعامل یک مسئول کار بلد، حجم مالی بدهی ها که از سالهای گذشته به نوری زاده ارث رسید اگر نبود توانمندی و کاربلدی وی قطعا اکنون شورا و شهرداری در آن غوطه ور بوده وناتوان از پرداخت حقوق ماهیانه زیر مجموعه شهرداری می شدند و همین این برکناری را مردم نمی توانند هضم نمایند. 
بعد چند سال شورای شهر بدون اینکه دلایل خودرا مشخص کند اقدام به عزل یکباره مهندس نوری زاده نموده و شهر را در بهت و حیرت فرو برده است و می طلبد هر چه زودتر اذهان عمومی را نسبت این موضوع روشن نمایند. 
از نگاه مردم این برکناری توجیه ندارد و جایگزین وی هم در هاله ابهام انتخاب شده  با بودن مهندسین متعدد در مجموعه شهرداری ، برکناری نوری زاده حکایتی است که ما بی اطلاع از آن هستیم. 
این رسانه آماده شنیدن هرگونه توضیح از سوی شورای شهر چرام می باشد تا اذهان عمومی را روشن نمایند.


نویسنده : قربانعلی موسوی شیرازی

لینک کوتاه: n-kb.ir/Tc5y4

نظرات کاربران 0 نظر    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    کلیه حقوق این سایت متعلق به خبرگزاری ندای کهگیلویه و بویراحمد می باشد
    استفاده از آن فقط با ذکر منبع بلا مانع است.

    طراحی و توسعه : شرکت گیتی نگار فرداد