اخبار استان

دیدار و ابراز همدردی سرپرست جدید اداره کل امور عشایر استان از بیت داغدیده ی مدیر کل فقید امور عشایر

دیدار و ابراز همدردی سرپرست جدید اداره کل امور عشایر استان از بیت داغدیده ی مدیر کل فقید امور عشایر

*دیدار و ابراز همدردی سرپرست جدید اداره کل امور عشایر استان بهمراه جمعی از مسولان آن سازمان از بیت داغدیده ی مدیر کل فقید امور عشایر

ندای کهگیلویه و بویراحمد/مهندس مهرداد کدخداپور در مراسم بزرگداشت یاد و خاطره ی شهدای گرانقدر عشایرقشقایی  که در منطقه ییلاقی سمیرم روستای ورق با حضور جمعی از خانواده شهدا، بیت داغدار آزادی ، نماینده ی مردم شریف شهرستان سمیرم در مجلس دهم شورای اسلامی و جمعی از مسولان استان اصفهان، شهرستان سمیرم  برگزار شد ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهیدان عشایر یاد و خاطره مدیر کل فقید اداره کل امور عشایر را گرامی داشت و طی سخنانی بیان داشت ؛
خداوند انسان را برای دو چیز آفرید بندگی و عبودیت و دیگری خدمتگزاری به مردم و زنده یاد مهندس بهمن آزادی مدیر کل فقید امور عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد مردی سرشار از کار تلاش صداقت و نجابت بود. مردی از جنس ایثار و عشق به خدمتگزاری و مردم داری ، جاودان مردی که در طول حیات پربار خدمتگزاری اش همیشه مهربانی و خوشرویی و گذشت را سرلوحه زندگانی اش قرار داد. 
مهندس مهرداد کدخداپور در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از همه ی اقشار جامعه و ابراز همدردی همه ی مسولان که در این مراسم شرف حضوردارند  گفت ؛  زنده یاد مهندس آزادی  همچون باغ پر باری بود که ثمره ی وجودش را نصیب خانواده ی بزرگ عشایر نمود و تمام وقت و توان خودرا نثار  این قشر زحمت کش جامعه می کرد.
کدخداپور در ادامه بیان داشت 
گاهی در عرصه ی مدیریتی هر دستگاهی بزرگ مردانی پا به عرصه ی مدیریتی می‌گذارند که با منش و عملکرد خود همه را به تحسین وا می دارند و صدرنشین دل ها و خلاصه ی همه ی خوبی ها و تکیه گاه مشکلات خواهند شد و گاهی ثروتی بزرگ و گنجینه ای  گرانبها می‌شوند که نامشان در صدر تاریخ آن سازمان ثبت خواهد شد و شما ایمان داشته باشید که زنده یاد مهندس  آزادی اینگونه زیست و الحق  اینگونه رفتار نمود . ایشان کانون امید مردم رنجدیده ی عشایر و چشم امید عشایر بود.
ایشان در ادامه افزود 
زنده یاد مهندس آزادی چه ناباورانه از تاریخ عشایر جدا گشت و از میان همکارانش رخت بر بست و چه  غریبانه بهمراه نوگلان پرپر شده ی زندگی اش  و همسر محترمش سر بر خاک ابدی گور گذاشت و همه ی خانواده ی  بزرگ عشایری و ایل سترگ قشقایی ، ایل بزرگ بختیاری  و کلیه ی پرسنل خدوم سازمان امور عشایر کشور را در غم و بهت فرو برد و همکارانش را برای همیشه چشم انتظار خود گذاشت.
  کدخداپور در ادامه گفت : بنده به عنوان عضو کوچکی از خانواده ی عشایری استان کهگیلویه و بویراحمد فقدان دردناک  این بزرگ مرد را به عموم مردم استانم ، ایل بزرگ قشقایی ،خانواده بزرگ عشایر و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می نمایم و امیدوارم ک بتوانیم در مسیر زنده یاد مهندس آزادی که همان راه خدمت گذاری ست گام برداریم.
ضمنا در این برنامه رئیس حراست اداره کل امور عشایر ، جمعی از پرسنل خدوم و مسولان آن سازمان ، روسای هیات مدیره اتحادیه های عشایری و تشکل های عشایری استان مهندس کدخداپور را همراهی کردند و با نثارشاخه گل یاد و خاطره شهدای عشایر قشقایی و مدیر کل فقید اداره کل  امور عشایر استان را گرامی داشتند   .
روحشان شاد و یادشان گرامی باد

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/j2FBp

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0