کهگیلویه-چرام-لنده-بهمئی

تنظیف سیل بند جنوبی کوی گلزار دهدشت ظرف ۲۰ روز آینده

به گزارش ندای کهگیلویه وبویراحمد

تنظیف سیل بند جنوبی کوی گلزار دهدشت ظرف ۲۰ روز آینده

با پیگیری‌های امام جمعه دهدشت تنظیف سیل بند جنوبی کوی گلزار دهدشت ظرف ۲۰ روز آینده صورت خواهد گرفت

ندای کهگیلویه وبویراحمد/کهگیلویه و بویراحمد با توجه به مراجعات مکرر به دفتر امام جمعه دهدشت جهت تنظیف کانال فاضلاب کوی گلزار، با پیگیری‌های امام جمعه، این کانال تا ۲۰ روز آینده به صورت کامل پاکسازی خواهد شد.

کانال فاضلاب هدایت آبهای سطحی در محله گلزار دهدشت وضعیت زندگی سالم را برای اهالی این منطقه بحرانی کرده است.
وضعیت اسفناک و بوی بد ناشی از این کانال حتی تنفس کشیدن را برای مردم این محله سخت کرده به گونه‌ای که در هوای گرم تابستان حتی نمی‌توانند از کولر استفاده کنند.

به گفته مردمان این محله، قریب به ۱۵ سال است که فرمانداران و شهرداران یکی پس از دیگری آمدند قول دادند و رفتند و ما همچنان در وعده های پوچ مسئولان با استمشام بوی لجن شب و روز خود را می‌گذرانیم.
آنها همچنین از هجوم انواع حشرات موذی از جمله مار، عقرب و موش به خانه‌هایشان بواسطه عدم تنظیف این کانال گلایه کردند و خواستار توجه مسئولان نسبت به این مهم شدند.
در همین راستا «حجت الاسلام علی وحدانی‌فر» امام جمعه دهدشت به همراه معاون شهردار طی بازدیدی از محله کوی گلزار دهدشت، از وضعیت نامناسب بهداشت این قسمت از شهر گلایه کرد و گفت: مردم ولی نعمتان نظام جمهوری اسلامی هستند و حق حیات دارند، مسئولان باید با خدمت صادقانه دین خود را به این مردم ادا نمایند.

وی با توجه به شرایط کنونی و شیوع ویروس کرونا در جامعه، اظهار کرد: این فضای نامناسب و عدم رعایت بهداشت در این برهه حساس، زندگی را برای مردم این محله سخت کرده و نباید فضا به سمتی سوق داده شود که ناامیدی بین مردم بوجود بیاید.
امام جمعه دهدشت با توجه به مراجعات مکرر مردمی و مطالبه آنها در خصوص عدم رعایت بهداشت کانال کوی گلزار، خواستار تنظیف این فضا از شهرداری تا ‌۲۰ روز آینده شد.
وی همچنین خواستار سرپوشیده شدن این کانال به جهت مرتفع شدن مشکلات مردم این قسمت از شهر توسط شهرداری شد.
«سید حجت تقوی» معاون شهردار دهدشت از رفع مشکلات سیل بند جنوبی در محله گلزار خبر داد و افزود: ظرف ۲۰ روز آینده نظافت داخل کانال انجام خواهد شد.

وی بیان کرد: در توزیع اعتبارات عمرانی سال ۹۹ پارک بزرگی در حاشیه همین سیل بند به مردم کوی گلزار هدیه خواهیم کرد.
تقوی در خصوص سرپوشیده شدن این کانال گفت: با اعتبارات قطره چکانی، انجام این کار سالهای سال به طول می انجامد، ۲۵۰ متر آن با اعتبار یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان توسط پیمانکار به زودی شروع خواهد شد.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/Mg7z8
نویسنده :سجاد تلاشان

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0