سلامت مردم خط قرمز ماست/ برخورد قاطع و قانونی با اخلال گران سلامت جامعه

مدیر کل تعزیرات حکومتی گفت:سازمان تعزیرات با واحد‌های متخلف برخورد بدون اغماض و با کسانی که سلامت مردم را به خطر می اندازند بعنوان اخلالگران سلامت مردم و جامعه برخورد و اقدامات قانونی صورت خواهد می گیرد.

سلامت مردم خط قرمز ماست/ برخورد قاطع و قانونی با اخلال گران سلامت جامعه

ندای کهگیلویه وبویراحمد: مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد از معدوم کردن بیش از ۵۰۰ کیلو شیرینی و مقادیری کیسه آرد تاریخ مصرف گذشته واحد تولیدی در یاسوج خبر داد.

به گزارش ندای کهگیلویه وبویراحمدبه نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد: براتعلی صالحی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گفت: در چهار چوب سیاستهای سازمان تعزیرات حکومتی و دفاع از حقوق سلامت شهروندان ، گشت مشترکی با همکاری نمایندگان تعزیرات، علوم پزشکی، صمت، جهت نظارت و بازرسی از واحدهای تولیدی در سطح شهرستان مرکز استان برگزار شد.
وی اظهار داشت: در این بازرسیها از تعدادی واحد تولیدی بازدید و از یک واحد تولیدی مقدار ۵۰۰ کیلو شیرینی غیر بهداشتی و مقادیری کیسه آرد تاریخ مصرف گذشته کشف شد، وی از شهروندان خواست از خرید کالاهای بی نام و نشان و یا فاقد پروانه بهداشتی نیز خودداری کنند، سازمان تعزیرات با واحدهای متخلف برخورد بدون اغماض و با کسانی که سلامت مردم را به خطر می اندازند خواهد داشت و به عنوان اخلالگر سلامت جامعه برخورد و اقدامات قانونی صورت می گیرد.
صالحی ابراز داشت: سلامت مردم خط قرمز ماست و در حفظ آن هیچ کوتاهی نمی کنیم
مدیرکل تعزیرات در ادامه گفت: برای واحد متخلف به دلیل استفاده از آرد و شیرینی تاریخ مصرف گذشته در چرخه تولید پرونده تخلفاتی تشکیل و به شعب تعزیرات حکومتی استان ارسال شد و کلیه محصولات این واحد معدوم گردید.     لینک کوتاه: n-kb.ir/Tq25B

نظرات کاربران 0 نظر    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    کلیه حقوق این سایت متعلق به خبرگزاری ندای کهگیلویه و بویراحمد می باشد
    استفاده از آن فقط با ذکر منبع بلا مانع است.

    طراحی و توسعه : شرکت گیتی نگار فرداد