کهگیلویه-چرام-لنده-بهمئی

برخورد قضایی با صاحبان مجالس عروسی و عزا

برخورد قضایی با صاحبان مجالس عروسی و عزا

در جلسه شورای فرهنگ عمومی دیشموک مطرح شد: برخورد قضایی با صاحبان مجالس عروسی و عزا

به گزارش خبرنگار ندای کهگیلویه و بویراحمد. امام جمعه شهر دیشموک در جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهر خواستار برخورد قانونی با متولیان عروسی، مجالس ترحیم و معرفی به مقامات قضایی شد و گفت: متاسفانه در بخش دیشموک عروسی‌های زیادی برگزار می‌شود و این می‌تواند باعث شیوع ویروس کرونا در این شهر شود.
حجت الاسلام علی اکبر راوند با اشاره به این که وضعیت شیوع کرونا در این منطقه زرد است افزود: مسئولان بایستی با متخلفان امنیت و سلامت عمومی برخورد کنند و از دستگاه قضا می خواهیم تا با برگزارکنندگان عروسی‌های پرجمعیت و شلوغ، در این ایام برخورد قانونی کنند.


حجت الاسلام علی اکبر راوند با اشاره به رسم غلط تیراندازی در مراسم تشییع جنازه گفت: برخورد قانونی با حاملان سلاح در مراسم عروسی در دستور کار کلانتری‌های دیشموک و اسفندان قرار گیرد، زیرا تیراندازی در سنوات گذشته مشکلاتی را برای مردم ایجاد کرده است.


بخشدار دیشموک با اشاره به همکاری ادارات و مردم در خصوص مقابله با بیماری کرونا گفت: اوایل شیوع ویروس کرونا با دستور مقام قضایی راه‌های مواصلاتی با خوزستان و برخی از روستا‌ها کنترل و حتی بسته شدند.
صفا حبیبی فر افزود: مردم باید در ادارات و اماکن عمومی دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند.


قاضی دادگاه عمومی بخش دیشموک نیز در این نشست گفت: با حمل کنندگان و تیراندازان در مراسم عروسی وعزاداری برخورد قانونی می شود.
جواد پرهیزگار با اشاره به حرکت فرهنگی دادگاه عمومی به ملزم کردن مردم به استفاده از ماسک، ادامه داد: به بهانه برگزاری مراسم عروسی و عزاداری نباید سلامت مردم را نادیده بگیریم

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/o6D8C
نویسنده :سجاد تلاشان

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0