افزایش تعداد قربانیان کووید19 در کهگیلویه و بویراحمد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش تعداد قربانیان کووید 19 در استان به 20 نفر خبر داد و گفت: این بیمار 73 ساله، ساکن شهرستان چرام بود که متاسفانه بر اثر کرونا در مركز بهداشتي درماني شهداي دولت آباد، بيمارستان شهيد جليل ياسوج جان باخت.

افزایش تعداد قربانیان کووید19 در کهگیلویه و بویراحمد

ندای کهگیلویه وبویراحمد:سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش تعداد قربانیان کووید 19 در استان به 20 نفر خبر داد و گفت: این بیمار 73 ساله، ساکن شهرستان چرام بود که متاسفانه بر اثر کرونا در مركز بهداشتي درماني  شهداي دولت آباد، بيمارستان شهيد جليل  ياسوج جان باخت.

به گزارش ندای کهگیلویه وبویراحمد وبه نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دکتر پرویز یزدانپناه افزود: در سیزدهمین روز از تیرماه سالجاری، ۹ بيمار كرونايي در بخش مراقبت هاي ويژه بيمارستان‌هاي استان بستري مي باشند.

وی اذعان داشت: تعداد بهبود یافتگان بیماران کرونایی کهگیلویه و بویراحمد تاکنون ۱۲۳۳ مورد گزارش شده است.

دکتر یزدانپناه یادآور شد: از ۱۱۵ جواب دریافت شده از آزمايشگاه های سلولی مولكولی یاسوج، بیشترین موارد مثبت امروز مربوط به شهرستان گچساران و مابقی موارد در شهرستان بهمئی، کهگیلویه، بویراحمد و چرام می باشند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: متاسفانه تعداد موارد مثبت  و موارد بستري نیز همچون  روزهای گذشته در حال افزایش است.

دکتر یزدانپناه گفت: استفاده از ماسك، رعايت فاصله گذاري هوشمند، عدم شركت در تجمعات، عدم خروج از خانه بجز در موارد ضروري و شستن مکرر دست ها‌ از مهمترین توصیه های ما به مردم است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خاطر نشان کرد: امیدواریم مردم شریف استان ضمن عمل به توصیه های بهداشتی از مسافرت به استان هایی مانند خوزستان،بوشهر ،هرمزگان  و فارس که در وضعیت قرمز  يا هشدارقرار دارند خودداری کرده و سلامت خود و جامعه را به خطر نیندازند.لینک کوتاه: n-kb.ir/f7K9B

نظرات کاربران 0 نظر    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    کلیه حقوق این سایت متعلق به خبرگزاری ندای کهگیلویه و بویراحمد می باشد
    استفاده از آن فقط با ذکر منبع بلا مانع است.

    طراحی و توسعه : شرکت گیتی نگار فرداد