زمان رای گیری اعتبارنامه تاجگردون اعلام شد

از اعتبار نامه تاجگردون بعنوان چالش بزرگ مجلس یازدهم یاد می کنند.

زمان رای گیری اعتبارنامه تاجگردون اعلام شد

ندای کهگیلویه وبویراحمد:از اعتبار نامه تاجگردون بعنوان چالش بزرگ مجلس یازدهم یاد می کنند. مجلس یازدهم که با شعار انقلابی گری و مبارزه با فساد بر سر کار آمد در اولین روزهای شروع رسمی فعالیت خود به ناگهان با زیر سوال بردن اعتبار نامه تاجگردون منتخب مردم گچساران و باشت وارد این چالش سیاسی شد که رد یا تایید این اعتبار نامه هزینه های بسیاری را بر وجهه سیاسی این دوره از مجلس شورای اسلامی وارد ساخت.

زاکانی، شریعتی و نجابت سه نماینده اصولگرای مجلس یازدهم بعنوان طراحان رد اعتبار نامه تاجگردون در روزهای اخیر نیز سعی کردند با برگزاری نشست های خبری آخرین اقدامات خود را برای همراهی افکار عمومی و دیگر نمایندگان برای حذف منتخب مردم گچساران و باشت کسب کنند، هرچند تاجگردون و یارانه رسانه ای اندکش نیز با توسل به فضای مجازی و رسانه های خبری ضد حمله های سنگینی را در دفاع از اعتبار نامه این نماینده با سابقه بعمل آوردند.

غلامرضا تاجگردون سعی کرد از طرح مجدد اعتبار نامه اش در صحن علنی مجلس جلوگیری نماید اما یکی از نمایندگان معترض به اعتبار نامه منتخب  گچساران وباشت به اول فارس گفت که  بررسی اعتبار نامه تاجگردون  در جلسه علنی روز چهارشنبه ۱۸ تیرماه موکول شده است.

بر اساس این گزارش ، این نماینده مخالف  اعتبار نامه تاجگردون ،  وضعیت مجلس برای رد اعتبار نامه این منتخب مجلس یازدهم را مبهم توصیف کرد و از رایزنی گسترده برای کسب نظر مساعد نمایندگان برای تایید اعتبار نامه وی خبر داد.

 لینک کوتاه: n-kb.ir/Ta65N

نظرات کاربران 1 نظر    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    کلیه حقوق این سایت متعلق به خبرگزاری ندای کهگیلویه و بویراحمد می باشد
    استفاده از آن فقط با ذکر منبع بلا مانع است.

    طراحی و توسعه : شرکت گیتی نگار فرداد