گچساران و باشت

تاثیر گذاری شفاف سازی تاجگردون تا نگرانی مخالفین تایید اعتبار نامه وی

تاثیر گذاری شفاف سازی تاجگردون تا نگرانی مخالفین تایید اعتبار نامه وی

بنظر می رسد حضور همه جانبه مخالفین در یک خبرگزاری برای مصاحبه نوعی فرکانس از میزان نگرانی مخالفین از تاثیرگذاری شفاف سازی تاجگردون را نشان می دهدکه باید منتظر ماند و دید در صحن مجلس در روزهای آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

ندای کهگیلویه وبویراحمد:

به گزارش ندای کهگیلویه وبویراحمد از مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد ؛ پس از آنکه غلامرضا تاجگردون سکوت خود را شکست و به اتفاقات یکماهه گذشته در شعبه،کمیسیون تحقیق و مجلس رخ داده بود پاسخ داده بود، بنظر میرسد افکار عمومی میدان قضاوت را در دست گرفته است و شاید همین موضوع باعث شده تا زاکانی و دیگر نمایندگان مخالف امروز با حضور در خبرگزاری مهر به مسائل مطرح شده توسط غلامرضا تاجگردون پاسخ دهند.

زاکانی صحبت های تاجگردون در مورد توهین به مادر شهید احمدرضاتاجگردون را تکذیب کرد و گفته مادر شهید برای ما عزیز است ، این درحالیست که تاجگردون در گفتگو با خبرنگار فراز به مطالب منتسب به مادر شهید تاجگردون موارد ذکر شده بر روی کاغذ را قرائت کرد.

نماینده مردم قم در مجلس یازدهم در بخش دیگری از این گفتگوی زنده اینستاگرامی در دفتر خبرگزاری مهر به موضوع لر ستیزی پرداخت و مدعی شد رویه لرستیزی ندارد و گواه بر این ادعا را  مخالفت درون گچساران برشمردو اضافه کرد: بسیاری ازمخالفان ایشان لرهای غیور وعزیز درآنجا و حتی به طایفه خاصی نیز اشاره کرد.
زاکانی مدعی شد : برخی از نمایندگان مخالف فعلی تاجگردون نیز لرهستند و گفتند آمادگی دارند در مخالفت با وی در مجلس صحبت کنند.
علاوه بر زاکانی ،روح الله نجابت نماینده شیراز و مالک شریعتی نماینده تهران  از دیگر نمایندگان مخالف تایید اعتبارنامه غلامرضاتاجگردون هستند که در این گفتگو حضور دارند .
اینکه آیا پایان سکوت تاگردون و پاسخگویی به موارد مطرح شده طی یک ماه گذشته علیه وی چقدر توانسته افکار عمومی را متقاعد کند شاید درحال حاضر قابل اندازه گیری نباشد اما این حضور همه جانبه مخالفین در یک خبرگزاری برای مصاحبه بنظر می رسد نوعی فرکانس از میزان نگرانی مخالفین از تاثیرگذاری شفاف سازی تاجگردون را نشان می دهدکه باید منتظر ماند و دید در صحن مجلس در روزهای آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

گفتنی است ،غلامرضاتاجگردون منتخب مردم شهرستان های گچساران وباشت نیز امشب در یک گفتگوی زنده اینستاگرامی مهمان خبرگزاری تابناک می باشد .

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/j3C8T

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0