محموله قاچاق ۹۰۰میلیون ریالی در محور دیلم-گچساران کشف شد

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از کشف محموله قاچاق به ارزش 900 میلیون ریال از 2 دستگاه خودرو در محور ورودی دیلم به گچساران خبر داد.

محموله قاچاق ۹۰۰میلیون ریالی در محور دیلم-گچساران کشف شد

سرهنگ"سید محمد موسوی"افرمانده انتظامی گچساران در تشریح این خبر ظهار کرد: مأموران پاسگاه انتظامی آبشرین این فرماندهی در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز ضمن هماهنگی با مرجع قضائی در محور ورودی دیلم به گچساران ایست و بازرسی دایر کردند.

وی افزود:مأموران حین انجام ایست و بازرسی به یک دستگاه  خودروی وانت پراید و یک دستگاه خودروی پژو مشکوک شدند و آنان را متوقف کردند.

موسوی تصریح کرد: مأموران در بازرسی از این خودروها 17 دستگاه چاپگر،3دستگاه فکس ،2دستگاه کپی، یک دستگاه ماشین لباسشویی و19عددانواع اسباب بازی لوکس قاچاق کشف و ضبط کردند.

وی با اشاره به این که کارشناسان ارزش تقریبی کالاهای کشف شده را 900 میلیون ریال اعلام کرده اند خاطرنشان کرد: در این راستا رانندگان دستگیر و به مرجع قضائی معرفی و خودروها نیز به پارکینگ منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران در پایان تأکید کرد: مبارزه بی امان با قاچاقچیان و اخلالگران در امور اقتصادی، جزو اولویت های انتظامی شهرستان است و اطلاع رسانی به موقع شهروندان در زمینه اعمال مجرمانه به ویژه در بحث کالای قاچاق، فضای شهرستان را برای مجرمان ناامن خواهد کرد.


نویسنده : ح تابش نژاد

لینک کوتاه: n-kb.ir/En5r6

نظرات کاربران 0 نظر    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    کلیه حقوق این سایت متعلق به خبرگزاری ندای کهگیلویه و بویراحمد می باشد
    استفاده از آن فقط با ذکر منبع بلا مانع است.

    طراحی و توسعه : شرکت گیتی نگار فرداد