بی تدبیری برخی ادارات و نهادها مانع رونق چرخ تولید در شهرستان می شود

کرمی رییس دادگستری کهگیلویه گفت:برخی ادارات و نهادها هدفشان این است که حق را بگیرند اما با بی تدبیری مانع رونق چرخ تولید در شهرستان می شوند.

بی تدبیری برخی ادارات و نهادها مانع رونق چرخ تولید در شهرستان می شود

ندای کهگیلویه وبویراحمد: کرمی رییس دادگستری شهرستان کهگیلویه گفت: ما در هر حوزه و مسئولیتی هستیم اگر دنبال بهانه و بهانه‌تراشی باشیم به مطلوب نمی رسیم اما اگر هر کدام از ما در جهت برداشتن مشکلات تلاش کنیم بی شک بخش های زیادی از مشکلات برطرف می شوند.
کرمی گفت: یکی از برنامه هایی که در هفته قوه قضاییه در شهرستان انجام شد و قوه قضاییه دستوراتی در جهت رفع امورات اقتصادی عامه داشت، ما هم به اقتضای زمان از دو کارخانه دهدشت بازدید و مشکلات پیش روی آن ها را بررسی کردیم و انتظارات آن ها را نیز شنیدیم. 
وی با گلایه نسبت به برخی از ادارات شهرستان گفت: برخی از نهاد ها و ادارات قصدشان این است که حق را بگیرند اما با بی تدبیری چوب لای چرغ تولید می گذارند که این برای اشتغال شهرستان امر مثبتی نیست.
 کرمی اظهار داشت:ایجاد اشتغال وآوردن سرمایه در شهرستان باعث برکت میشود که با ایجاد کارگروه برای آوردن مواد اولیه و ایجاد شغل در شهرستان کارهای خوبی میتواند صورت بگیرد.
وی گفت: در شهرستان کهگیلویه قریب به ۲۰ هزار پرونده وارد دستگاه قضایی کهگیلویه شده که رقم بسیار زیادی می باشد و این همکاری سایر ادارات و نهاد ها را می طلبد ک به حداقل کاهش یابند.
رئییس دادگستری شهرستان کهگیلویه ادامه داد: دادگستری کهگیلویه درحوزه رسیدگی و بررسی پرونده هااز بسیاری از شهرهای پیشرفته در زمینه ثبت اسناد و زندان هاو ..جلوتر هستیم.
وی بیان داشت:بیش از ۹۱ درصد پرونده هابصورت الکترونیکی وحدود ۹درصد بصورت سنتی بوده است.


نویسنده : ح تابش نژاد

لینک کوتاه: n-kb.ir/Na7b5

نظرات کاربران 0 نظر    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    کلیه حقوق این سایت متعلق به خبرگزاری ندای کهگیلویه و بویراحمد می باشد
    استفاده از آن فقط با ذکر منبع بلا مانع است.

    طراحی و توسعه : شرکت گیتی نگار فرداد