برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان با مدیریت فرماندار کهگیلویه

اولویت دولت برای بهره برداری از طرح های شهرستان

برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان با مدیریت فرماندار کهگیلویه

به گزارش ندای کهگیلویه و بویراحمد/علی رضا اتابک فرماندار کهگیلویه در این نشست گفت: بعد از انتخابات دچار ویروس کرونا شدیم و همه در راه مقابله با آن مجاهدت های فراوانی انجام دادند و حق است که از همه افراد و تشکل ها و نهاد ها و اصحاب رسانه برای قرار گرفتن شهرستان کهگیلویه دروضعیت کنونی تقدیر و تشکر کنیم و نباید از این ویروس غافل شویم.
اتابک گفت: دولت با اولویت بندی طرح هایی که تا سال ۹۹ امکان بهره برداری از آن ها وجود دارد را در دستور کار و در اولویت قرار دهد که پروژه جاده دهدشت پاتاوه یکی از آن هاست که امیدواریم هر چه زودتر شاهد افتتاح فاز اول آن باشیم.

وی افزود: پروژه دیگر پروژه پل بریم شهرستان است که بخشی از نگرانی های ما در مورد ارتباط با استان خوزستان از این طریق برطرف می شود. 
 
فرماندار کهگیلویه  با اشاره به مشکلات موجود در ورودی های شهر دهدشت گفت: همه این ورودی ها ایرادات و نقایصی دارند که نیاز به برطرف کردند دارند و همه آن ها از اولویت های شهرستان در سال ۹۹ هستند.
 
علی رضا اتابک گفت: یکی از پروژه های مهم انتقال آب به چهار شهر است و این از اولویت های شهرستان است و نشست های لازم انجام و پیمانکار آن نیز تغییر پیدا کرده است.
 
وی اضافه کرد: آبیاری به دشت های سوق و چنگلوا یکی دیگر از طرح هایی آبیاری است که این پروژه نیز به دلیل مسائل مالی فعلا روند کندی دارد که امیدواریم با پیگیری‌های همه ما از جمله نماینده محترم مرتفع شود.
 
اتابک گفت: یکی از مشکلات مهم شهرستان توسعه شهری است که توازن مناسبی در شهر ها صورت نمی گیرد و شهرداری‌های ما نمی توانند درآمد مکفی را برای حل امورات خود جذب کنند، شهرداری های ما محتاج دولت اند و اگر کمکی از سوی دولت ها به آن ها صورت نگیرد بسیای از امورات و مشکلات  آن‌ها بر طرف نمی‌شود.
 
وی افزود: در حوزه اشتغال طرح هایی که دولت این چند ساله در شهرستان اجرا کرده نسبتا خوب بود و با این رقابت ایجاد شده مشاغل بومی محلی از جمله دامداری,مرغداری و کشاورزی و موارد مشابه روند رو به رشدی داشته که لازم است.


نویسنده : حمید پرندوار

لینک کوتاه: n-kb.ir/Sm36A

نظرات کاربران 0 نظر    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    کلیه حقوق این سایت متعلق به خبرگزاری ندای کهگیلویه و بویراحمد می باشد
    استفاده از آن فقط با ذکر منبع بلا مانع است.

    طراحی و توسعه : شرکت گیتی نگار فرداد