کهگیلویه-چرام-لنده-بهمئی

تصویب ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار جهت پروژه دهدشت - پاتاوه/جهت رفع مشکلات مردم آرامش را برخود حرام می دانم

تصویب ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار جهت پروژه دهدشت - پاتاوه/جهت رفع مشکلات مردم آرامش را برخود حرام می دانم

نشست شورای اداری شهرستان کهگیلویه با حضور نماینده مردم شهرستان و مسئولان در سالن جلسات فرمانداری دهدشت برگزار شد.

ندای کهگیلویه و بویراحمد:حجت الاسلام موحد در ابتدای نشست با اشاره به نقش مهم اصحاب رسانه در تبیین افکار وحقایق اظهار داشت؛ سالی که مقام ومظعم رهبری بعنوان سال جهش تولید نام گذاری کردند مسولیت همه را سنگین کرده است و بعنوان اعضای شورای تامین، اداری واصحاب رسانه مسولیت ها سنگین است چون درپایان کار باید پاسخگوی مردم باشیم.

نماینده مردم کهگیلویه ، بهمئی، چرام ولنده گفت؛ با سخنرانی کار به جایی نمی رسد و یک تکلیف است که باید بفکر راهکارهای عملی باشیم.

وی بااشاره به دوسال اخیر برای ملت ایران هم پیروز ی ها وهم مشکلاتی وجود داشت ابراز کرد؛ سال ۹۸ پیروزی ملت ایران انتخابات مجلس بود که دشمن هزینه های سنگینی انجام داد ولی ملت ما گوش به فرمان معظم له وظیفه را به نحو احسن انجام دادند تا مشتی بر دهان امریکا باشد.

سید محمد موحد افزود؛ این مردم هرجا لازم بود آمدند ومردم کشور ما خصوصا حوزه انتخابیه که ولایت مداری آنها در سطح بالا بی بدلیل است با حضور حداکثری در انتخابات حرکتی بی نظیر در کل کشور خلق کردند.

نماینده مردم شهرستان عنوان کرد؛ شما بعنوان شورای اداری وحقیر بعنوان نوکر مردم باید تکلیف مان را به نحواحسن انجام دهیم ومسولان ادارات باید به وظیفه محوله عمل کنند.

وی باتبریک هفته قوه قضائیه اظهارداشت؛ مقام معطم رهبری سلامت نظام را بستگی به سلامت دستگاه قضا دانستند و این مهم است کسی که در راس دستگاه قضا قرار می گیرد به اموارات اگاه باشد که رئیس جدید دستگاه قضا به این موارد آشنا هستند ودلایل موفقیت نیز همین است که از عملکرد دستگاه قضا خصوصا دادگستری استان وبصورت ویژه تر از دادگستری شهرستان تشکر میکنم.

حجت الاسلام موحد گفت؛ آتش سوزی اخیر توانست میزان صداقت وپای کار مسولان را مشخص کند که همه پای کار آمدند ،از همه مسولان که جهت اطفای حریق خائیز و آتش سوزی های اخیر پای کار بودند تشکر میکنم ومتاسفانه یکی از عزیزان در مسیر آتش سوزی به رحمت ایزدی پیوست که عرض تسلیت دارم.

حجت الاسلام موحد یکی دیگر از معضل های پیش رو را بحث کرونا دانست وتصریح کرد؛ گام مثبتی برای مقابله با کرونا برداشتیم ونسبت به کل جهان خوب عمل کردیم که ائمه جمعه نیاز است در ادامه راه با رهنمودها این فضا را مدیریت کنند واز همه کسانیکه تلاش کردند تقدیر ویژه داریم.

نماینده کهگیلویه گفت؛ شرایط کرونایی اجازه نداد که بصورت فیزیکی در کنار مردم باشیم ولی تکلیف را رها نکردیم در طول مدت فاصله به ظاهر داشتیم پیگیر مشکلات حوزه انتخابیه در وزارت خانه ها بودم.

وی عنوان کرد؛ یکی از پروژه های اساسی که می تواند در برون رفت کمک کند پروژه دهدشت پاتاوه است که  بدلیل بدهکاری  ۱۰۰ میلیارد تومانی به وزارت راه امکان پیشرفت فراهم نبود.

موحد پیگیری های خود را مثبت خواند وافزود؛ از وزارت راه ، قرارگاه خاتم در چندین نوبت، سازمان مدیریت در مقاطع مختلف بصورت مکتوب وباهمراهی استاندار ۲۵۰ میلیارد تومان برای این پروژه تصویب شد که ۱۰۰ میلیارد بدهی وزارت را تسویه شد و ۱۵۰ میلیارد تومان جهت استارت مجدد پروژه تخصیص داده شد.

موحد گفت؛ با پیگیری هایی که شد طی روزهای گذشته ۶۰ میلیارد تومان جهت این پروژه عظیم تخصیص داده شد.

در طول این مدت سه پروژه باند دوم جاده خیراباد به دهدشت،انتقال آب به کلاچو وراه ارتباطی فارس به خوزرستان واتصال کهگیلویه وبویراحمد به این دومسیر را توانستم به لایحه بودجه ببریم که منتظر کمیسون لایحه ۲۳ هستند.

وی ابراز کرد؛ در بحث پتروشیمی جلسات مختلفی برگزار کردم که ۳۰ میلیون یورو و ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبارات ارزی جهت اجرای پروژه پیش بینی شده که بخشی از این مبلغ پرداخت شد که از حجت الاسلام بزرگواری و هاشمی پورنماینده سابق تشکر میکنم.

سید محمد موحد با بیان اینکه آرامش در این میدان خیانت است افزود؛ جهت رفع مشکلات مردم از همه مسولان ومردم استمداد می طلبم ،دست هرکسی که کنار مردم باشند را می بوسم وآرامش را جهت رفع مشکلات مردم برخودم حرام میدانم.

وی گفت؛ پروژه آب رسانی درصد اعتبار تخصیص قابل بیان نیست در حال تعطیل شدن بود که پیگیری هایی انجام شد که پروژه تعطیل نشود.

نماینده مردم کهگیلویه ابراز کرد؛ پروژه ایدنک که ۱۳ ساله شروع شده بین ۱۱ تا ۱۳ درصد پیشرفت فیزیکی داشته عملا راکد است که در سازمان مدیریت گفتم امامه ام را به زمین می زنم تا این پروژه فعال شود که قول مساعدت وهمکاری دادند.

وی در پایان افزود؛ شرایط اقتصادی مناسب نیست پس باید جهت رفع منافع مردم کمک کنیم

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/Zd9z4

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری