بویراحمد-دنا-مارگون

نگاهی به عملکرد امیدوارکننده دکتر روشنفکر

نگاهی به عملکرد امیدوارکننده دکتر روشنفکر

برای او سپیدار، دشتروم، سی‌سخت، پاتاوه و مارگون با لوداب فرقی ندارند و او هدفش آبادانی است

ندای کهگیلویه و بویراحمد/عملکرد خوب و امیدوارانه دکتر روشنفکر به زمان ثبت نام و شروع تبلیغات برمی‌گردد که از نمایندگان پیشین و بقیه کاندیداها عملکرد بهتری داشت.
دکتر روشنفکر فردی اخلاق مدار، پایبند به قانون، متدین و انقلابی است و طی ماه‌های پس از انتخابات این را بخوبی نشان داده است.
برای روشنفکر بویراحمد علیا و سفلی معنایی ندارند و هدف ایشان ساخت بویراحمد واحد ودناست و کمک به توسعه تمام بویراحمد است. برای او چنارستان با سیلارستان فرقی ندارد و غایت نهایی او خدمت به مردم است.
برای او سپیدار، دشتروم، سی‌سخت، پاتاوه و مارگون با لوداب فرقی ندارند و او هدفش آبادانی است. دکتر روشنفکر نگاه قومی و قبیله‌ای ندارد که اگر می‌داشت مردم جور دیگری او را قضاوت می‌کردند و او اینک فرزند تمام بویراحمد است.
ندای وحدت یعنی ندای خدمت و اینک دکتر روشنفکر در مسیر خدمت به مردم گام برمی‌دارد و در همین آغاز راه در میان تمام تخریب‌ها و هجمه‌های ناجوانمردانه عملکرد قابل قبولی داشته است.
در آغازین روزهای شیوع کرونا و در شرایط بحرانی نبود ماسک و اقلام بهداشتی، روشنفکر مردم‌دارانه اقدام به تهیه ماسک و توزیع آن بین تعدادی از مردم بویراحمد کرد تا نوید یک خدمت‌گذار واقعی را به مردم داده باشد.
کارهای دکتر روشنفکر در این چند کلمه ختم نمی‌شوند.
جلسه با مدیران کشوری برای ابادنی بویراحمد، امضاء طرح شفافیت ارای نمایندگان، پیگیری مسائل سد تنگ سرخ، جلسه با مدیران استانی و بخصوص مدیران سازمان مدیریت و گلایه از تبعیض‌های گذشته در حق شهرستان های بویراحمد ،دنا و مارگون، کسب کرسی در کمیسیون تخصصی آموزش و سفر دو روزه و دیدار با مردم شریف و محروم از امکانات زیلایی امید را در دل همه مردم بویراحمد زنده کرده است. با حضور او در زیلایی محروم، اقدامات خوبی صورت گرفت از جمله کلنگ زنی دبیرستان ۶ کلاسه، وعده دایر شدن بخشداری در نزدیک ترین زمان ممکن، گاز رسانی به روستاهای زیلایی و قول برطرف کردن مشکلاتی چون نبود جاده‌ی ارتباطی، آب آشامیدنی، اینترنت و…‌
تمام این موارد و آنچه از عملکرد روشنفکر قابل فهم است، بیانگر آنند که دکتر روشنفکر هدف آبادانی و پیشرفت دیارمان را فراتر از تقابل‌های سیاسی دارد و می‌طلبد که همه مردم در این راه با او همراه شوند.

اندکی صبر سحر نزدیک هست ،
روز های خوبی در راه است و به اینده امیدوارم

پرویز رفیع زاده از دشتروم
_______________________
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین ندای کهگیلویه و بویراحمد است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/Cy4j7

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 1

8 ماه قبل ایل نوئی

برادر سفر اقای روشنفکر به بخش زیلایی چه فایده ای برای مردم این بخش داشت اقای روشنفکر در سفر به بخش زیلایی یک نفر هم از مسولان استانی همراهش نبوده پس چطوری وبا چه برنامه ای به بخش زیلایی رفته ما ک نفهمیدیم همین سفر اقای روشنفکر به بخش زیلایی را با سفرهای حاج زارعی مقایسه کنید زارعی سفرهای با برنامه ای به بخش زیلایی داشتند وهمراه خود استاندار و فرماندار ومعاون فرماندار مدیرکل راه و امور عشایر وروستای و ... رابا خود به بخش زیلایی میبرد تا مشکلات مردم را حل کنند... در ضمن خدمت دوستان عرض کنم که عملیات گاز رسانی به بخش زیلایی و همچنین بخشداری زیلایی در زمان اقای زارعی تمام شد و نمی دونم اقای روشنفکر چطور وبا چه برنامه ای این خدمات حاج زارعی را برای خود مصادره کرده ... ا


اخبار سراسری