اخبار استان

ناقوس مرگ بصدا در آمد

خبرنگار ندای کهگیلویه و بویراحمد

ناقوس مرگ بصدا در آمد

چرام گوی سبقت را از کهگیلویه و گچساران ربود ودر صدر مبتلایان قرار گرفت

کرونا در چرام رکورد شکنی کرد 
با روند سیر صعودی بیماری کرونا در چندین روز گذشته از اولین روزهای شروع تا امروز هشتم تیر ماه شاهد رکورد شکنی شهرستان چرام در میان بقیه نقاط استان هستیم. 
بعد از اینکه مردم افسار فاصله گذاری را رها نمودند و سر سری گرفتن توصیه ها کارکنان خدوم بهداشت ودرمان عاقبت منجر به این شد که چرام رکورد آلودگی را در میان تمام مناطق استان بدست آورد و گوی سبقت را از کهگیلویه و گچساران برباید. 
علوم پزشکی استان در تازه ترین اعلام خود عنوان نمود چرام با 46 درصد در صدر جدول امتیاز آلودگی قرار گرفت و کهگیلویه و گچساران با بیش از بیست چند در صد رتبه های دوم و سوم را بدست از آن خود نمودند 
در این مسابقه مرگ وزندگی گویا مردم چرام بیشتر به جانب مرگ تمایل دارند تا زندگی وبعد از چرام کهگیلویه و گچساران نیزنسبت به مرگ  اشتیاق وافری از خود نشان داده اند. 
مردم غافلند از این که ممکن است وارد پیک بیماری شوند و دیگر هیچ کمکی از دست نیرو‌های بهداشتی و درمانی ساخته نیست و باید چشم انتظار شیپورچی مرگ نشست تا چه زمانی برای فرد فرد جامعه صدای شیپور را بصدا در آورده و جان ما واطرافیان ما را بستاند. 
باور کنید که این مطلب طنز نیست واقعیت تلخی است که ما با تسامع وعدم توجه به توصیه های دلسوزانه کارکنان بهداشت ودرمان برای خودمان شرایط مرگباری را فراهم می کنیم. 
مسئولان جز توصیه وتاکید وسفارش های بموقع هیچ سلاح دیگری برای افراد بی خیال ندارند و این جامعه است که باید با دوری جستن از افراد سهل انگار آنها را به حاشیه برانند تا دیگر افراد جامعه از گزند بیماری لاعلاج کرونا مصون شوند.

آمار ارائه شده از آن افراد بالای شصت سال وزنان حامله می باشد اگر همه ی اقشار را در نظر بگیریم آمار خیلی بیشتر از اینها خواهد بود و مردم این هشدار را کاملا جدی بگیرند. 

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/Rg6w9
نویسنده :قربانعلی موسوی شیرازی

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 1

یک سال قبل هیبو

وختی سی مرده پنج سال پیش سالگرد ایگرن و عشق مراسم کشتشونه بایست و انتظار مرگ خشون هم بنشینن


اخبار سراسری