16سال غفلت بود و اکنون طمع

نامه ی فرزند شهید نیک محمدی به سید محمد موحد؛

فرزند شهید والامقام مسعود نیک محمدی در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی در کهگیلویه در نامه ای انتقادی به یکی از کاندیدای این انتخابات و افرادی که با ایشان اعلام بیعت نمودند واکنش نشان داد...

16سال غفلت بود و اکنون طمع

فرزند شهید والامقام مسعود نیک محمدی در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی در کهگیلویه در نامه ای انتقادی به یکی از کاندیدای این انتخابات و افرادی که با ایشان اعلام بیعت نمودند واکنش نشان داد که متن آن را در ادامه می‌خوانید:

 

 

بنام خدا

رقابت انتخاباتی داغ شد و آنچه باعث بی ثباتی های اخلاقی و دامن زدن به التهاب قابل پیش بینی آن است، حضور مهمترین عامل واپس گرایی و عقب ماندگی کهگیلویه بزرگ و همچنین طماعان بی دردی است که از هیچ به همه جا رسیده و بدون رنج و درد, بیل و کلنگ بر دوش نهاده و بر موج شایعات سوار شده و ارزش های انقلابی مردم را زیر پا گذشته و بداخلاقانه ترین رویه ها را برای جمع آوری آراء پیش گرفته اند.

کسانی را که فکر می کردیم نمادی از باباهایمان هستند و مستندی از ایام جهاد و شهادت بوده و با هیچ طوفانی در مسیر خلاف عقاید پدران شهیدمان قرار نمی گیرند، اما به طرفه العینی همپای پولهای کثیف، آنقدر دست به دست می شوند که در بازآموزی حقایقی که تا الان می دانستیم، دچار تشکیک در حقیقت شده ایم.

سرهنگ های بازنشسته ای که دائم السفر سیاسی شده اید! به کدام جهت در نوسانیت؟ هاشمی خوب است یا موحد؟ منطقیان خوب است یا لاهوتی؟ چپ حق است یا راست؟ عدالت را می خواهید یا منفعت را؟ ما طعمه هستیم یا شما را نکبت گرفته است؟

روزگاری نه چندان دور بود که در گوش می خواندید که باید ثابت قدم باشیم. آیا خودتان چنین هستید؟

کدام خدمت را در 16 سال نمایندگی کاندید مورد نظرتان بزرگ دیده اید که این بار بدان سو رفته اید؟

16 سال دوران نمایندگی کاندیدتان، آنقدر از اجحاف در حقمان توسط ایشان گفتید که همیشه فکر می کردیم دشمن درجه یک این ملت ایشان هستند، الان چه تغییری احساس کردید که اینگونه سینه چاکش شده اید؟

کدام حق مان را در اردوگاه قبلی جویا بودید و پیگیر نمودید که برآورده نشد؟

کجا دستمان را گرفتید تا در این بحرانهای اقتصادی و اجماعی یاورمان باشید که کاندید قبلی مانع تان شد؟ آیا غیر از این بود که سفره رنگین تان رنگین تر نشد؟

آیا غیر از این است که برای پیمانهای شخصی و منفعت خانوادگی تان خانه به خانه می گردید و التماس می کنید؟

چرا برای منفعت خود، دامن خانواده های ایثارگران را آلوده به دنیاخواهی می کنید؟

ما فرزندان شهدا در 16 سال نمانیدگی حاج آقای موحد هیچ خاطره ای از حضورشان در کنار بازماندگان شهدا نداریم. در 16سال نمایندگی ایشان، هیچ فریادی از ایشان برای حمایت از ماها صورت نگرفت.

سکوت ایشان برای حفظ منافعش هیچ نتیجه ای جزء بیکاری، فرار نخبگان، عدم مراکز اشتغالزا، فقر مستمر و گدا پروری نداشت.

اگر این مسیری که شما درجه داران بازنشسته انتخاب کرده اید مفید است، چرا 16 سال و پس از آن، علیه تفکر آقای موحد بودید؟

چرا پس از 20 سال که ما فرزندان شهدا رشد کردیم ودرس خواندیم و حالا هم بیکار و مستمند مانده ایم، از زندگی مان نمی پرسید ولی برای رسیدن به مطامع خود و خانواده هایتان به دنبال آراء ما هستید؟

فعلا از بیان نامتان خودداری می کنم ولی اگر از این رویه ای که دنبال می کنید، دست نکشید، برای تنویر افکار عمومی و آگاه نمودن جامعه از الک دولک بازی شما، مجبور هستم که نامتان را افشا کنم.

ما در میان همین مردم و به لطف صداقت و افکار پاک و نیت خالصانه همین مردم، قد کشیدیم و رشد کردیم و همواره مورد تکریم هم بوده ایم.

اما شماهایی که می بایست میراث دار افکار و جوانمردی پدرانمان بودید، چرا مُسَخَرِ نگرش های پوسیده ی دنیاطلبان شده اید؟ آیا وصایای شهدا را مطالعه می کنید؟

آیا به آرمانهای امام و رهبری آگاهید؟ آیا به آلام باقیمانده از دوران جنگ و محرومیت خانواده شهدا شناختی دارید؟ آیا می توانید سرفصلی از خدمات ایشان به جامعه ایثارگری را نام ببرید؟ آیا می توانید بخشی از دیدارهایی که در دوران نمایندگی اش با خانواده ایثارگران داشتند را نام ببرید؟ آیا احدی از شماها برای بیان نیازمندیها و خواسته های ما در آن 16 سال پیگیر بودید؟

پس برادران بازنشسته؛ این راهی که انتخاب کرده اید، فقط منفعت دنیایتان در آن است ولا غیر. به شما پیشنهاد می کنم که با شرمساری و سرافکندگی در کنار کسی باشید که 16 سال در گوش مان علیه ایشان نجوای بی عدالتی و قانون گریزی و سلطه گری داشتید تا به منفعت خواهی تان برسید.

شماهایی که بیش از آنکه حق تان باشد از سردار هاشمی نتوانستید شیر بدوشید، اکنون نه برای مردم و نه برای ما که روزی الگویمان بودید، هیچ جایگاهی ندارید. پس مغلطه های شما برای خدا نیست و نان و نامی که به دنبالش هستید، برایتان مایه ذلت و نفرت و نکبت بیش از پیش خواهد بود.

 

 

 

ارادتمند شما سید محسن نیک محمدی

فرزند شهید مسعود نیک محمدی لینک کوتاه: n-kb.ir/z4QYd

نظرات کاربران 0 نظر    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    کلیه حقوق این سایت متعلق به خبرگزاری ندای کهگیلویه و بویراحمد می باشد
    استفاده از آن فقط با ذکر منبع بلا مانع است.

    طراحی و توسعه : شرکت گیتی نگار فرداد