تلاش برای حذف دهبانی و کامرانی

خبرنگار ندای کهگیلویه و بویر احمد

برای محروم کردن مردم بهمئی از شرکت فرزندان آنها در انتخابات تلاش نمودند

تلاش برای حذف دهبانی و کامرانی

ایل بزرگ و سترگ بهمئی از دیر باز فرزندان برومند خودرا در عرصه های مختلف با توانایی های گوناگون به مردم استان و کشور شناسانده است و الحق که این مردان در تمامی زمینه ها خودرا اثبات کرده و مدارج ترقی را پیمودند وباعث سرافرازی استان و کهگیلویه و بخصوص ایل بزرگ بهمئی شدند و همین موجب بر انگیختن حسادت خیلی ها شده و می شود. 
در دور گذشته میزان رای آوری یکی از فرزندان خود کامرانی را به مردم کهگیلویه نشان دادند و اگر حمایت های بی شائبه از وی صورت می گرفت اتفاق دیگری رقم می خورد که فعلا قصد واکاوی آنرا نداریم. 
در این دوره همان رای آوری موجبات تلاش برای رد صلاحیت دو تن از فرزندان بهمئی شد وتکاپو فزونی گرفت و انواع پرونده های درست ونادرست تشکیل وچرخه حذف این دو بزرگوار شروع به فعالیت نمود تا بلکه در اسفند ماه بتوانند از آرا ایل بهمئی استفاده لازم را کسب نمایند و سبد رای خویش را پرتر کنند.
ایل بهمئی اگر تعصب  نسبت به فرزندان خویش دارند نباید بگذارند این حیله خناسان جامه عمل بخود بگیرد بلکه ضمن اتحاد وهمدلی بسمتی تمایل پیدا کنند که اولا تلافی این عمل بسیار زشت را نمایند دوما از حیثیت ایل بزرگ بهمئی با رقم زدن صفحه جدیدی از خرد جمعی ، روشنفکری خویش را به دیگران اثبات نمایند. 
دهبانی از مردان جبهه و جنگ ، استاد دانشگاه ، معتقد به ولایت و در خط رهبری واز محدود مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بود که توانست در زمان مسئولیت خود انباشت اعتبار در استان را ملغی وشهرستان هارا در نقطه توجه قرار دهد و بعد از چهل سال هنرمندان شهرستان توجه را به عینه دیدند اما با همه ی این خصائل مثبت ومردم داری عده ایی اسب خودرا زین کرده تا این مرد بزرگ را از عرصه انتخابات حذف کنند و به خیال خویش آرا اورا برای سبد خویش مصادره نمایند. 
لازم نیست نام ببرم چه کسانی به این نوع کارها شهره هستند  و دشمنی شان  با اصلاح طلبان اظهر من الشمس است و مردم وجوانان غیور بهمئی غیرت خودرا نسبت به فرزند ‌لایق وشایسته خود نشان دهند ونگذارند زحمت این مرد بزرگ که می توانست پایگاه خوبی برای هنرمندان باشد به نفع خویش مصادره کنند. 
کامرانی را همه با صداقت ورک گویی می شناسند والحق کمترین خدشه ایی نمی توان بر رفتار او با مردم مشاهده  کرد و می توانست گزینه دیگری برای راه یابی به مجلس باشد اما اورا هم با تلاش همه جانبه وپرونده سازی کاذب به سمت رد صلاحیت سوق دادند و مردم عزیز بهمئی را از داشتن نیروی کار آمد محروم نمودند .
باید نشست ودید که متفکران واندیشمندان وبزرگان ایل سترگ بهمئی چه تصمیمی خواهند گرفت ، آیا   به کسی که در آبادانی وپیشرفت شهرستان بهمئی دخیل بوده و هیچ حرکتی دال بر حذف فرزندان بهمئی نداشته رای خواهند داد ، یا بر عکس آن عمل خواهند کرد.  
فردا ها آبستن اتفاقات خوبی خواهد بود و مردم بهمئی غیرت خویش را نشان خواهند داد.لینک کوتاه: n-kb.ir/Si8f7

نظرات کاربران 1 نظر    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    کلیه حقوق این سایت متعلق به خبرگزاری ندای کهگیلویه و بویراحمد می باشد
    استفاده از آن فقط با ذکر منبع بلا مانع است.

    طراحی و توسعه : شرکت گیتی نگار فرداد