ترافیک و نبود پارکینگ مناسب مهمترین مشکل مراجعین به بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت (+فیلم)

مردم سرگردان میان نهادهای متولی ؛

بیمارستان امام خمینی دهدشت روزانه با حجم بالایی از مراجعین و بیماران مختلف روبه‌رو است، در این میان ترافیک و عدم وجود پارکینگ مناسب در محوطه بیمارستان و اورژانس آن، به مشکلی اساسی برای بیماران و همراهان بدل شده است که گاه جان بیمار..

ترافیک و نبود پارکینگ مناسب مهمترین مشکل مراجعین به بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت (+فیلم)

بیمارستان امام خمینی دهدشت روزانه با حجم بالایی از مراجعین و بیماران مختلف روبه‌رو است، در این میان ترافیک و عدم وجود پارکینگ مناسب در محوطه بیمارستان و اورژانس آن، به مشکلی اساسی برای بیماران و همراهان بدل شده است که گاه جان بیماران اورژانسی را به خطر می اندازد.

مشکل از جایی شروع می‌شود که بیمارت را به بیمارستان می‌رسانی و نگران حالش هستی، اما جای مناسبی برای پارک خودرو پیدا نمی‌کنی و به‌ ناچار خودروی خود را در اولین فضای خالی، پارک می‌کنی و از طرفی، جلو و اطراف بیمارستان تابلوهای توقف ممنوع وجود دارد که توقف رانندگان، جریمه پلیس را به‌همراه خواهد داشت.

شهروندان از بسته بودن پارکینگ این بیمارستان و جریمه‌های پلیس راهنمایی و رانندگی گلایه‌ مندند. برای آوردن بیمار اورژانسی خود به این بیمارستان مراجعه میکنند و از نبود پارکینگ و رفتار نامناسب برخی از نگهبانان گلایه دارند.
امیدواریم مدیریت بیمارستان و مسئولان مربوطه به این وضعیت هر چه سریع تر رسیدگی کنند.

 لینک کوتاه: n-kb.ir/Rk57T

نظرات کاربران 0 نظر  ندای کهگیلویه و بویراحمد

  ندای کهگیلویه و بویراحمد

  کلیه حقوق این سایت متعلق به خبرگزاری ندای کهگیلویه و بویراحمد می باشد
  استفاده از آن فقط با ذکر منبع بلا مانع است.

  طراحی و توسعه : شرکت گیتی نگار فرداد