بازدید معاون وزیر راه و نماینده شهرستانهای چهارگانه کهگیلویه از محور پاتاوه -دهدشت

عدل هاشمی پور، دکتر خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی، معاون عمرانی استاندار و مدیر کل راه و شهرسازی استان از محور پاتاوه-دهدشت بازید کردند .

بازدید معاون وزیر راه و نماینده شهرستانهای چهارگانه کهگیلویه از محور پاتاوه -دهدشت

عدل هاشمی پور، دکتر خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی، معاون عمرانی استاندار و مدیر کل راه و شهرسازی استان از محور پاتاوه-دهدشت بازید کردند .

نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی در این بازدید ضمن تشکر از حضور و توجه ویژه ی دکتر خادمی و همه ی زحمات عوامل اجرای، نظارتی پروژه و تقدیر از قرارگاه خاتم گفت: جناب آقای دکتر خادمی همچنان که مصتحزرید این محور ارتباطی از مصوبات سفر مقام معظم رهبری است که به دلایل متعدد به درازا کشیده شده است و در این مدت مسئولان مختلف وعده های بسیار داده اند و در حقیقت مردم از این جهت خسته شده اند امیدوارم این سفر و بازدید برای مردم منشأ خیر باشد. نایب رئیس کمیسیون انرژی سرعت انجام کار به ویژه در احداث و تکمیل پل های خاص را غیر قابل قبول دانست و خواهان تزریق نقدینگی، سرعت بخشیدن به کار، جبران عقب ماندگی ها و تعریض جاده از دهدشت تا خیر آباد شد. دکتر خادمی محور پاتاوه به دهدشت را از پروژه های عمده و مهم راه سازی کشور عنوان کرد و گفت: نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی در ارتباط با این پروژه سنگ تمام گذاشته و نهایت پیگیری را انجام داده که هم به لحاظ تأمین اعتبار و هم سرعت بخشیدن به کار و رونق فعلی پروژه گردیده است. مدیر عامل شرکت ساخت و توسعه راه های کشور از اختصاص اعتبار به پروژه خبر داد و اظهار داشت: تا پایان ماه جاری مبلغ ۵۰ میلیارد تومانواز طریق دفتر مقام معظم رهبری به پروژه تزریق می شود. دکتر خادمی سرعت بخشیدن به کار را مورد تأکید قرار داد و تأمین قیر مورد نیاز جهت آسفالت جاده تا سقف ۲ هزار تن را متقبل شد. معاون وزیر راه و شهر سازی در این بازدید موارد زیر را خواستار شد:

1- تا قبل از پایان سال این محور ارتباطی به صورت موقت جهت استفاده مردم در اختیار آنان قرار گیرد.

2- قرارداد های تکمیلی تا ظرف یک ماه آینده جهت انجام مناقصه آماده شوند.

3- با توجه به اینکه این جاده در واقع کریدر شمال به جنوب و در واقع ترانزیتی است طراحی لازم جهت تعریض، دیوار کشی، مبلمان جاده ای، ایجاد مراکز رفاهی، تفریحی، گردشگری، راهدار خانه و استقرار پلیس راه با جدیت در دستور کار و اقدام قرار گیرد.

4- معاون وزیر از مسئولان استانی خواست تا از محل توازن منطقه ای اعتبار لازم جهت کمک به پروژه در مرحله تأمین و تخصیص قرار گیرد. لینک کوتاه: n-kb.ir/a8YFm

نظرات کاربران 0 نظر    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    کلیه حقوق این سایت متعلق به خبرگزاری ندای کهگیلویه و بویراحمد می باشد
    استفاده از آن فقط با ذکر منبع بلا مانع است.

    طراحی و توسعه : شرکت گیتی نگار فرداد