سیاست

چرا اردوان ایزدپناه ؟!!

محسن فروزان

چرا اردوان ایزدپناه ؟!!

اردوان ایزد پناه، همو که سابقه‌اش پر است از عصیان علیه ظلم، صراحت علیه قدرت فاسد، صداقت علیه دروغ‌های برساخته، آری و هم اوست که می‌تواند بویراحمد و دنا را از ظلم مدیران فاسد چند نبش، دروغ و حقه رخنه کرده ...

«ناله را هرچند می‌خواهم که آرام برکشم / سینه می‌گوید که من تنگ آمدم فریاد کن»
وقتی زمینه اصلاح طلبی ضمیمه فعالیت‌های دوم خردادی‌ها شد و مطالبات بر زمین مانده و معطل مانده دوم خردادی‌ها توسط نمایندگان خلف اش در مجلس شورای اسلامی پیگیری می‌شد، نام‌هایی چون سید باقر موسوی که بعنوان رهبر معنوی اصلاحات در بویراحمد و دنا خوش درخشیده و با شجاعت، صراحت و صداقت جریان اقتدارگرا را مات نطق و سخنرانی‌های خود کرده بود، کسی به مخیله‌اش هم نمی‌رسید این مرد همزمان، آینده اصلاحات در بویراحمد و دنا را با کادرسازی و رشد و تربیت مدیران لایق فردا، از اغیار بی نیاز خواهد کرد. کاری که اصول گرایان این خطه از آن غفلت ورزیدند و این خبط، خود پاشنه آشیل محبوبیتشان در میان مردم شد. اینک از خیل دوستان و همرهان دیروز سید باقر، گهرهایی ناب و پاک چون قوام فروزان و اردوان ایزدپناه برای امروز ساخته و پرداخته شده تا هم جریان اصیل اصلاح طلبی را مددی برسانند و هم مردم بویراحمد و دنا را مرهم و ملجأ و مامنی باشند و وکیل المله ای راستین برای موکلانشان باشند و نه وکیل الدوله‌ای چشم و گوش بسته و بله قربان گوی بی مزد و مواجب.
و اما بعد... قوام فروزان، سلانه سلانه به میان مردم آمد، حرف‌هایشان را شنید و دردهایشان را برسینه کشید تا از این همهمه ناله‌های درهم، سمفونی وحدت و همدلی بنوازد، اما تیر خدعه و نامردمی قلبش را شکافت و چون دید جمعی پیمان شکن تبر به دست، آب را خورده و سبو را بشکسته‌اند و هیزم کش اختلافات درونی شده‌اند و با اختناق‌های قومی و قبیله‌ای بر این اختلاف به جای آب، هیزم و آتش می‌افزایند و قصد جان این اتحاد نیم بند کرده‌اند از ترس ترک برداشتن این اتحاد، عطای در صحنه ماندن را به لقایش بخشید و نگذاشت بیشتر از این نابلدان شیپور را از سر گشادش بزنند و از آنجا که نه تشنه قدرت بود و نه چشمداشتی به هیمنه سیاست داشت و آمده بود که مطلع اتحاد باشد، وقتی آفت اتحاد را که با رمز "یا ما، یا هیچکس"دریافت، تصمیم گرفت آرام و پرآلام سرداری دیگر از اصلاحات، اردوان ایزدپناه به میدان بیاید، شاید وحدت و همدلی با اقبال ایشان هم سر شود و هم سامان گیرد.
اردوان ایزدپناه، همو که به چندین هنر آراسته شده، هم اهل عدل است و هم اهل عقل، هم سری در بودجه دارد و هم پایی در برنامه، هم نظم و نظام بودجه و برنامه را می‌شناسد، هم پیچ و خم‌های اداری را می‌داند و هم به توسعه آشناتر از هر کس دیگری است، به سفارش دوستان خیراندیش و رهبر معنوی اصلاحات، سید باقر موسوی عزم بهارستان کرده تا بهار جان بویراحمد و دنا باشد، شاید اقبال بویراحمد در صحن بهارستان دگرباره بشکفد و توسعه و شکوفایی، خجسته روزهای دیروز را به یادمان بیاورد.

 اردوان ایزدپناه از بین نامزدهای ثبت نامی تنها کسی است که می‌تواند از دالانهای پر پیچ و خم سیاست بگذرد و با کیاست، لابی، سیاست ورزی، عقل گرایی، تخصص، دانش و غیرت از بودجه سرگردان کشور باری قابل برای توسعه و پیشرفت بویراحمد و دنا بردارد.
 اردوان ایزدپناه، همو که به شجاعت، صراحت و صداقت متصف است، تنها کسی است که می‌تواند جا پای سید باقر بگذارد و کاریزمای سید باقر را زنده و تداعی کند. این سه یار دبستانی (سید باقر، قوام فروزان، اردوان ایزدپناه) برای اعتلای قوم لر قیام کرده‌اند تا اصالت و دردهای قوم لر را فریاد بزنند.
 اردوان ایزدپناه، همو که آمده است تا یاد شهید ایزدپناه را در یادها بیفرازد و به یاد او، این اولین شهید استان، رسالت برجامانده برادرشهیدش را بردوش بکشد و مرهمی باشد بر این جراحتهای ناسور فقر و فاقه و دوای درد دل ریش ریش شده مردمش باشد که از عریانی نیازهایشان به خود می‌پیچند. آری بویراحمد ودنا سالهاست در جمود و خمود خود فرو خفته است و در مهجوریت و محدودیت گرد فراموشی گرفته است. به خونی تازه، هیجانی شگرف و عصمتی دل افزا نیاز دارد.
 اردوان ایزدپناه، همو که سابقه‌اش پر است از عصیان علیه ظلم، صراحت علیه قدرت فاسد، صداقت علیه دروغ‌های برساخته، آری و هم اوست که می‌تواند بویراحمد و دنا را از ظلم مدیران فاسد چند نبش، دروغ و حقه رخنه کرده در تار و پود تن نحیف، دردمند و آغشته به فقر بویراحمد و دنا و شفافیت و صراحت از دست رفته‌مان یاری کند، آیا یاریگری هست?! اگر هست، و هنوز معصومیتمان در تندبادهای سیاست و رذالت از دست نرفته بیایید یاریگرش باشیم. ...
 

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/b5QHs

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 3

یک سال قبل بویراحمدودنا

پس از سالها مردی اصلاح طلب واقعی پابه عرصه گذاشته شجاع و باتفکرزنده باد


یک سال قبل بویراحمد

#یاالله ایزدپناه⁦✌️⁩


یک سال قبل جهان بین

درود برشماو حاج اردوان ایزدپناه ⁦✌️⁩


اخبار سراسری